İnsanın kendine özel bir evi ve bu eve ait   küçük yada büyük bir bahçesi varsa ve orada kendi özel hayatını yaşayabiliyorsa  daha huzurlu ve daha sağlıklıdır.

Bu bahçelerimizde isteriz ki; 1-2 meyve ağacımız olsun, soğanımızı maydanozumuzu, biberimizi, domatesimizi yetiştirelim hatta 2-3 tavuğumuz olsun, 1- 2 yumurtamızı alalım yanında da çiçekli, çimli kendimizi rahatlayabileceğimiz gözümüzü gönlümüzü doyuran bir bahçemiz olsun.

Gönül Bahçeleri Peyzaj olarak, amacımız insanı sağlıklı ve huzurlu kılacak bu alanları en güzel şekilde sizler için tasarlamak ve uygulamak ve hep yaşayacak ve hep yaşanacak bahçenizi oluşturmaktır.

Uzun yıllardır Doğaya gönül vermiş tecrübeli Ziraat Mühendisimizin bizzat önderliğinde, işinin ehli bahçıvanlarımızla Villa ve Müstakil Ev Bahçelerinizi;

Bize ulaştığınız andan itibaren;

-Öncelikle alanda sizin taleplerinizi dinliyoruz, kendi fikirlerimizi de sizinkilerle birleştiriyoruz

-Gerekiyorsa görsel tasarımlarla alanda yapacaklarımızı size sunuyoruz

-Tasarımda anlaştıktan ve Sözleşme yaptıktan sonra İş Planlamasını yapıp size iletiyoruz

-Bahçelerinizi düzenlerken;

Sert zeminler, ahşap donatılar, drenaj çalışmaları, otomatik sulama, elektrik tesisatı ve aparatları, toprak altı çalışmaları, toprağın iyileştirilmesi, Bitkilerin temini, Dikim çalışmaları, çim temini ve serimi, temizlik vs tüm işler

Tarafımızdan anahtar teslim mantığı ile yapılmaktadır.

-Bu çalışmaları tamamladıktan sonra isteğinize bağlı olarak;

Ya belli periyodlarda bakım yapmamızı tavsiye ediyoruz

Ya da sizlerin bu alanı nasıl bakacağınızla ilgili bigileri veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir